אודות המשרד

אודות

משרד אלטשולר הינו אחד ממשרדי הבוטיק האיכותיים והמובילים בישראל. המשרד מלווה בעיקר לקוחות פרטיים ואנשי עסקים המהווים את חוד החנית בעשייה הישראלית והבינלאומית. המשרד הינו משרד מוביל בתחום האזרחי – מסחרי, ובתוך כך בליטיגציה המסחרית, עסקאות מקומיות ובינלאומיות, יהלומים, נאמנויות, נדל”ן, מימון וכו’, ומלווה את לקוחותיו כ  family office המעניק מעטפת הגנתית ועסקית בארץ ובעולם. המשרד פועל והינו בעל ניסיון עשיר אל מול מגוון הערכאות השיפוטיות ו/או מעין שיפוטיות הקיימות כיום, כמו בתי משפט על כלל ערכאותיהם; בוררויות מקומיות ובינלאומיות; ועדות שיפוטיות כאלו ואחרות; מוסדות של המדינה; ערכאות שיפוטיות של איגודי ספורט למיניהם וכיוצ”ב.

בעולם בו כל הליך משפטי או כל עסקה מתנהלים בתוך זירת התגוששות שרב הנסתר בה על הגלוי, המשרד משמש כשריון קשקשים ולוחם חנית בכל מערכה וחזית. 

אומץ לב, יצירתיות, ירידה לפרטים וחשיבה מרחבית, זאת בשילוב עם רדיפה בלתי מתפשרת על מקצועיות והבנת מצבו הייחודי הלקוח, הם שמובילים את חזונו וייחודו של המשרד: הרצון להעניק שירותי אבירות.

מאז היווסדו בשנת 2002, על ידי עו”ד אמיר אלטשולר, המשרד מלווה את לקוחותיו במגוון שירותים משפטיים הניתנים ללקוחות פרטיים בעיקר, לחברות גדולות ומובילות במשק, בישראל וברחבי העולם ובכלל זאת, מעניק מעטפת הגנתית, ליווי וניהול משפטי בזירה המקומית והבינלאומית. 

משרד עו”ד אלטשולר הינו המשרד הראשון, היחיד והבלעדי בישראל לו חברות בארגון  LEI (Law Europe International). החברות בארגון זה נולדה מקשר הדוק, רב שנים, מקצועי וחברי עם מנהלי וחברי הארגון והוא המאפשר מתן מעטפת משפטית עסקית ומסחרית בינלאומית לכלל לקוחות המשרד. 

במהלך שנות פעילותו רכש וטווה עו”ד אלטשולר קשרים מסחריים ומשפטיים ברחבי העולם, וכיום משרדו ובעיקר לקוחותיו נהנים משירותיהם המקצועיים של משרדי עורכי דין מובילים ברחבי הגלובוס. 

המשרד בוחר את לקוחותיו בקפידה על מנת שיוכלו לקבל את הטיפול המסור והמיטבי ביותר שניתן לקבל. בין לקוחות המשרד נמנים אמנים, אנשי עסקים בישראל ומחוצה לה, בעלי פרופיל ציבורי גבוה, וכאלו המובילים בשוק הכלכלי והבינלאומי. 

אמיר אלטשולר ביסס את מעמדו כליטיגטור מוביל בישראל, בין היתר, בתחום הליטיגציה המסחרית והינו מומחה בתחום היהלומים בארץ ובעולם. עו”ד אלטשולר הינו בעל מומחיות בתכנון, יצירה וארגון מחדש של מבני חברות, ארגונים ועסקים משפחתיים תוך מתן ליווי בכל נדבך בתהליכים אלו. עו”ד אלטשולר מלווה ומייצג באופן אישי כל אחד ואחת מלקוחותיו ואף מופיע באופן אישי בכל ערכאה לה נדרש.

בין עו”ד אלטשולר ולקוחותיו נרקמת מערכת אמון ותמיכה בלתי מסויגת אשר מאפשרת ללקוחות יחס אישי, תחושת דיסקרטיות ובטחון. המשרד מעניק פתרונות ”Taylor Made” ללקוחותיו, על ידי יצירתיות ומסירות אין קץ. 

משרד אלטשולר מקפיד על מתן שירות אקסקלוסיבי אישי, פרטני ומקיף. 

בשל אופיו המשפחתי והאינטימי של המשרד, נרקמים בינו לבין לקוחותיו יחסי אמון מיוחדים ואיתנים. המשרד אף מלווה את לקוחותיו בתכנון וניהול ההון האישי והמשפחתי על כל רגשותיהם ומורכבותם.

המשרד מטפל בין השאר, בעריכת הסכמים והסדרים בין דוריים, עריכת צוואות, ניהול והעברת הון בין דורי, ליווי עסקאות נדל”ן ונכסים בארץ ובחו”ל וייעוץ משפטי במגוון תחומים נוספים.

הניסיון והקשרים הענפים ברחבי העולם מאפשרים מתן פתרון מושלם ורחב לכלל צרכי הלקוחות ברמה המשפטית, העסקית ואף ברמה האישית והמשפחתית.

משרד אלטשולר הינו המשרד הראשון, היחיד והבלעדי בישראל
לו חברות בארגון LEI – Law Europe International
הנותן מעטפת משפטית עסקית ומסחרית בינלאומית לכלל לקוחות המשרד

להמשך קריאה

יצירת קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל תחומי ההתמחות שלנו, במקצועיות ויחס אישי

רח' תובל 40, מגדל ספיר (קומה 20), רמת גן 5252247